pondělí 18. července 2011

Martin Kos - "Světlo proti tmě"


"Milí přátelé, tímto si Vás dovoluji pozvat k&nbspprohlídce mé autorské
výstavy, která se koná od 1. července do&nbsp15.&nbspříjna v&nbspambitech
Premonstrátského kláštera v&nbspŽelivě."
"Lux contra tenebram - Světlo proti tmě"


Martin KosPro fotografa Martina Kosa a klášter Premonstrátů jsme vytiskli, nalepili, zafixovali sprejem a vybavili nosnými rámy na 30 kusů fotografií. Fotografie jsme vytiskli v čb na&nbspfine&nbsp-&nbspart papír od Hahnemühle Photo Rag 188 g/m2, podlepili 5mm kapou a zezadu připevnili dřevěné nosné rámy, tentokrát z toho důvodu, aby se kapa-desky nekroutily.

Řešení kapa - fixace - nosný rám je obzvlášť vhodné pro realizaci krátkodobých expozic s&nbspomezenými finančními prostředky. Výstava vypadá reprezentativně a nestojí mnoho.Více o papírech Hahnemühle se dozvíte na stránce o velkoformátovém tisku fotografií.
Více o kapa-deskách na stránce o lepení a laminaci.

2 komentáře:

rejnok řekl(a)...

Miluju černobílé fotografie, když se proženou přes velkoformátový tisk a pak mi visí na stěně. V každém pokojí takto mám nějakou velkou fotku A2/A1 z cest po světě.

Anonymní řekl(a)...

Generally STLs which were produced from a model obtained through 3D scanning typically have extra of those errors as 3D scanning is often achieved by point to point acquisition/mapping. 3D fashions could be generated from 2D photos taken at a 3D photograph sales space. In 2012, Filabot developed a system for closing the loop with plastic and permits for any FDM or FFF 3D printer have the ability to|to have the power to} print with a wider range of plastics. In 1974, David E. H. Jones laid out the concept of 3D printing in his regular column Ariadne within the journal New Scientist. Every CNC machining week, our workers personally hand-pick variety of the} best new fashions from our collection. Discover our hand-reviewed collection of 3D belongings from our community of 3D artists.

Seznam štítků ze všech příspěvků:

Staňte se našimi fanoušky: