úterý 9. listopadu 2010

Dražíme fotografii Antonína Kratochvíla pro Nadaci Vodafone

Právě před vámi stojí výjimečná příležitost stát se majitelem/majitelkou signovaného díla "Hodiny v New Yorku" od světoznámého českého fotografa Antonína Kratochvíla!Studio Fine Art tisku a rámování Obrázkárna.cz ve spolupráci se společností Vodafone připravili dobročinnou internetovou aukci, které se může zúčastnit opravdu každý.

Využijte příležitost získat cenné dílo a zároveň podpořte mladé lidi a jejich sny prostřednictvím Nadace Vodafone Česká republika!


Konec aukce: 24. listopadu 2010 ve 22:00 !!!


Vyvolávací cena: 1 Kč

Rozměr fotografie: 50 x 32 cm
Rozměr rámu: 74 x 57 cm
Tiskový materiál: pololesklá FineArt Baryta 325g/m2
Adjustace: pasparta, sklo, přírodní dubový rám

"Fotku jsme vytiskli ve speciálním režimu Advanced Black&White, který zajišťuje neutrální odstín černobílé fotky při soutisku všech deseti barev inkoustů. Použili jsme inkousty Ultrachrome HDR, archivní papír FineArt Baryta a zarámovali pod sklo. Takto fotografie vydrží na zdi bez změny barev cca 80 let. V archivu i více než 200 let", říká hlavní grafik Obrázkárny Tomáš Starý.Fotografie je podepsána na okraji v pravém dolním rohu.
Je umístěna pod širokou paspartou a zasazena do elegantního rámu z masivního dubu.
Rám zhotovilo renomované spolupracující rámařství Ramypasparty.cz.

Odhadovaná cena díla: 50 000 KčZe zadní strany rámu je v okénku pod folií umístěn ručně psaný komentář autora:

"Tato fotka je pohled z věže slavného domu, který dominuje čtvrti "Dumbo" v Brooklynu s pohledem na slavný Brooklynský most, který spojuje Brooklyn s Manhattanem. Vznikla jako část reportáže o Brooklynu pro francouzský časopis GEO. Váš Antonín"

"Dumbo znamená Down under The Brooklyn Bridge"

Antonín Kratochvíl zasvětil svůj život reportážní fotografii. V Čechách ho často neuvidíte. Když nedokumentuje drancování přírody ziskuchtivými společnostmi, možná mu zrovna nad hlavou sviští kulky ze samopalu. Jeho motto "chci dát hlas mlčící většině" hovoří za vše.
Věnoval se ale také portrétům známých lidí jako je Bono z U2 nebo George Clooney.
Jeho další tvorbu si prohlédněte na www.antoninkratochvil.com.

Všechny zúčastněné strany vkládají své úsilí do aukce bez nároku na honorář.Výtěžek z dražby, po odečtění poplatků zprostředkovateli dražby (Aukro.cz), bude putovat na účet Nadace Vodafone, na projekt juniorinternet.
Fotografii Vám předvedeme ve všední dny od 10 do 18 hodin v Obrázkárně - kontakt.


Žádné komentáře:

Seznam štítků ze všech příspěvků:

Staňte se našimi fanoušky: